Alle
Navigatieradarinstallatie (107)
Bochtaanwijzer (103)
Inland AIS-apparaat (63)
Boordzuiveringsinstallatie (7)
Tachograaf (12)
Inland ECDIS-apparaat (7)
Motor (839)
Bijboot (153)
Bijzondere ankers (18)
Brandstoffen met een laag vlampunt (0)
Bochtaanwijzerregelaar (0)
TGAIN (0)
Resultaten : 1061
| Categorie | Fabrikant | Aanduiding door de fabrikant | Typegoedkeuringsnummer | Houder van de typegoedkeuring | Datum van de goedkeuring | Fase / Teststandaard | Land | Bevoegde autoriteiten | Inbouw toegestaan | Gebruik toegestaan | Bij ingetrokken goedkeuring, datum van intrekking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | C7.1 ACERT | R1*II*D2E2*0099*00 | - | 03/01/2013 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | C4.4 ACERT | R1*II*D2E2*0100*00 | - | 30/10/2013 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | 1204D-E44TA | R1*II*D2E2*0101*00 | - | 30/10/2013 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | 1104C-44 | R1*II*D2*0103*00 | - | 28/11/2013 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | C7.1 | e1*97/68VC*2012/ 46*0057*00 | - | 19/04/2016 | EG fase IIIa | DE | - | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | C7.1/1206D-E70TW | R1*II*E3C1*0116*00 | - | 14/12/2017 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | C7.1/1206D-E70TW | e1*97/68VC*2012/ 46*0063*00 | - | 14/12/2017 | EG fase IIIa | DE | - | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | IWP2V4.4NZA | e1*2016/1628*2016/ 1628PC2/D*0009*00 | Perkins Engines Co. Ltd. Frank Perkins Way, Peterborough PE1 5FQ United Kingdom | 16/12/2020 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | DE | GDWS | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | IWP2V4.4NZB | e1*2016/1628*2016/ 1628PC1/D*0008*00 | Perkins Engines Co. Ltd. Frank Perkins Way, Peterborough PE1 5FQ United Kingdom | 22/12/2020 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | DE | GDWS | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | Perkins 1206D-E70TW 1204D-E44TW Caterpillar C7.1 / C4.4 (IWP2V4.4NZA) | e1*2016/1628*2016/ 1628PC2/D*0009*01 | Perkins Engines Co. Ltd. Frank Perkins Way, Peterborough PE1 5FQ United Kingdom | 22/12/2020 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | DE | GDWS | - | ||
| Motor | Perkins Engines Co. Ltd. | 6854 / 2400 (IWP2V07.0NNA) | e1*2016/1628*2021/ 1068PV2/D*0017*00 | Perkins Engines Co. Ltd. Frank Perkins Way, Peterborough PE1 5FQ United Kingdom | 13/05/2022 | Stage V - IWP | DE | GDWS | - | ||
| Motor | S. I. des Moteurs Baudouin (Weichai Power Co.,Ltd) | 6M19.3 | e1*97/68VC*2004/ 26*0050*00 | - | 03/12/2012 | EG fase IIIa | DE | - | - | ||
| Motor | S. I. des Moteurs Baudouin (Weichai Power Co.,Ltd) | 6W126M | e1*97/68VC*2004/ 26*0049*00 | - | 23/11/2012 | EG fase IIIa | DE | - | - | ||
| Motor | Sandfirden Technics B.V. | Scania DI9 62M SFT | R1*I*D2*0049*00 | - | 11/10/2004 | CCR emissiefase I | DE | - | - | ||
| Motor | Sandfirden Technics B.V. | Scania DI 1256 A | R4*I*C1*0036*00 | - | 01/02/2005 | CCR emissiefase I | NL | - | - | ||
| Motor | Sandfirden Technics B.V. | Scania DI 1256 A | R4*II*C1*0036*01 | - | 19/05/2006 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI9 60M | R1*I*E3*0037*00 | - | 21/07/2003 | CCR emissiefase I | DE | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI12 42M | R1*I*C1D2E3*0039*00 | - | 22/07/2003 | CCR emissiefase I | DE | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI14 86M | R1*I*E3*0040*00 | - | 22/07/2003 | CCR emissiefase I | DE | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC16 40A | R4*II*C1*0604*00 | - | 04/10/2004 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI 12 41 M imo | R4*I*C1E3*0602*00 | - | 14/05/2004 | CCR emissiefase I | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI 16 43M / DI 16 44M | R1*I*E2E3C1D2*0048*01 | - | 28/12/2004 | CCR emissiefase I | DE | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI 12 59/60/62M (DI12 M EMS) | R4*I*C1D2E3*0607*00 | - | 16/08/2005 | CCR emissiefase I | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | M-Series CCNR II | R1*II*E3E2C1D2*0066*00 | - | 20/12/2006 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC12 59A | R4*II*D2*0058*00 | - | 31/10/2006 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI12 50A | R4*II*C1*0056*00 | - | 31/10/2006 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC16 44A | R4*II*D2*0057*00 | - | 31/10/2006 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | M-Series Stage IIIA | e1*97/68VC*2004/ 26*0005*03 | - | 20/12/2006 | EG fase IIIa | DE | - | - | ||
| Motor | SCANIA CV AB | DI13M | e1*97/68VC*2012/ 46*0045*01 | - | 22/03/2012 | EG fase IIIa | DE | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI13 081M | R4*II*D2E2E3*0610*00 | - | 19/03/2014 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI16 080M | R4*II*D2E2E3*0611*00 | - | 19/03/2014 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI12 M EMS | R4*I*C1D2E3*0607*00 | - | 09/08/2006 | CCR emissiefase I | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI13 081M | R4*II*C1D2E2E3*0610*02 | - | 02/09/2015 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DI16 080M | R4*II*C1D2E2E3*0611*02 | - | 02/09/2015 | CCR emissiefase II | NL | - | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC13 310A, DC13 311A, DC13 312A, DC13 313A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0049*01 Rev 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 03/09/2020 i(gemariniseerde motor) by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 03-09-2020 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC13 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0133*00 Cor 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 25/07/2020 i(alleen constant toerental) gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TUV-Nord 03/09/2020 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC09 310A, DC09 311A, DC09 312A, DC09 313A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0050*01 Rev 01 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 23/01/2020 i(gemariniseerde motor) by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 10/12/2020 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC09 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0132*00 Cor 01 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 25/07/2019 i(alleen constant toerental) gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TUV-Nord 10/12/2020 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC16 313A, DC16 314A, DC16 315A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0144*00 Cor 01 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 20/11/2019 igemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 08/04/2021 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC16 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0152*00 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 11/03/2020 igemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 08/04/2021 (alleen constant toerental) | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC16-316A, DC16-317A, DC16-318A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0165*00 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 02/06/2020 i(gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 29/10/2021 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC16 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0152*00 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 10/03/2020 igemariniseerde motor by Sandfirden verified by TÜV-Nord 29/10/2021 (alleen constant toerental) | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC13 310A, DC13 312A, DC13 313A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0049*01 Rev 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 03/09/2020 i(gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 11-08-2021 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Scania CV AB | DC13 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0133*00 Cor 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 25/07/2020 i(gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 11-08-2021 | Stage V - NRE | SE | STA | - | ||
| Motor | Sisu / AGCO Power Inc. | 4DTA | R1*II*D2*0102*01 | - | 17/03/2014 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Sisu Diesel Inc. | 420 DSRG | R1*I*D2*0041*00 | - | 20/05/2003 | CCR emissiefase I | DE | - | - | ||
| Motor | Sisu Diesel Inc. | 620 DSRIG | R1*I*C1D2*0042*00 | - | 20/05/2003 | CCR emissiefase I | DE | - | - | ||
| Motor | Sisu Diesel Inc. | CTA-4V | R1*II*E3C1D2* 0072*01 | - | 24/07/2008 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Sisu Diesel Inc. | 74CTIM-4V | R1*II*E3*0073*00 | - | 01/08/2008 | CCR emissiefase II | DE | - | - | ||
| Motor | Sisu Diesel Inc. | 44CTIM-2V | R1*II*E3*0076*00 | - | 01/12/2008 | CCR emissiefase II | DE | - | - |
951-1000 / 1061
Alles tonen (1061)